دانلود فیلم کفرناحوم ۲۰۱۸ با دوبله فارسی Capernaum 20

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دانلود رایگان فیلم کفرناحوم ۲۰۱۸ با دوبله فارسی Capernaum 20 BluRay

فیلم سینمایی کفرناحوم ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نامزد 1 اسکار، برنده 22 جایزه و نامزد 35 جایزه

نام فیلم: کفرناحوم – Capernaum | ژانر: درام | محصول لبنان، فرانسه و آمریکا | انتشار: 20

زبان: دوبله فارسی + عربی | مدت زمان پخش: 02:06:28 | کیفیت: بلوری BluRay

حجم: 3.1 گیگابایت + 1.26 گیگابایت + 561 مگابایت | امتیاز: 8.5 از 10

خلاصه داستان:
پسربچه‌ای لبنانی به نام زین که مورد بی‌توجهی والدین خود قرار گرفته، با یک مهاجر اتیوپیایی به نام راحیل آشنا می‌شود. زین در ازای مراقبت از فرزند خردسال راحیل، مورد حمایت او قرار می‌گیرد و…

آرکا مووی فیلم ,کفرناحوم ,capernaum ,فارسی ,۲۰۱۸ ,دوبله ,فیلم کفرناحوم ,دوبله فارسی ,کفرناحوم ۲۰۱۸ ,capernaum 20 ,فارسی capernaum ,دوبله فارسی capernaum

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود آهنگ بهترين مارک پاور بانک | فروشگاه اليتاسل مادر هک جالب و عجیب | بهترین پرتال اینترنتی حامد آرمند دانلود جدیدترین فیلم های دوبله ایران جو | پرتال تفریحی و سرگرمی گفتی که دگر در تو چنان حوصله ای نیست گفتم که مرا دوست نداری گله ای نیست رفتی و خدا پشت و پناهت به سلامت بگذار بسوزد دل من مسئله ای نیست شیروان چت وبگاه رسمی مهندس سعید اسحاق راده پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود سروش برای نسخه های قدیمی پویا پورتک .ننه بارسلونا ریال رو عشقع بیوگرافی شیرین در برنامه دانلود تلگرام ضد برای رایانه تحقیق کوتاه درباره موادی که از سنگها بوجود می اید کاربرد آنها نام چند حوضه آبریز استان البرز اهنگ فکر کنم ای یاکریم تو داری بامن دشمنی انشاءتصویرنویسی صفحه ۵۵ هفتم دانلود رایگان تلگرام طلایی برای اندروید 2.1 توی این دنیای بی رحم عشمو گرفتن